درباره ما

فروشگاه آنلاین هنر زنجان جهت معرفی و فروش آنلاین صنایع دستی استان زنجان ساخته شده است.

در بساری از موارد، زمانی که موضوع صنایع دستی زنجان مطرح می شود، شاید تنها چاقوی زنجان برایتان نام آشنا باشد. درصورتی که چاقوی زنجان تنها صنایع دستی این شهر نمی باشد.

شما با قدم زدن در خیابان های قدیمی این شهر، صدای چکش های هنرمندان زنجانی را می شنوید که با احساسی لبریز از عشق محصولات مسی می سازند که این روزها، در هر خانه ای نشانه ای از آن محصولات به چشم می خورد. شما می توانید انواع محصولات مسی از جمله ظروف مسی و دکوری مسی و زیورآلات مسی را به صورت آنلاین از فروشگاه هنر زنجان خریداری نمایید.

یکی دیگر از صنایع دستی بسیار زیبا و خاطره انگیز زنجان، چاروق زنجان است. چاروق زنجان نوعی کفش زینتی می باشد که به جهت مواد اولیه آن که شامل الیاف طبیعی و چرم طبیعی است به عنوان یک کفش زینتی و در عین حال راحت و پرکاربرد استفاده میشود. ناگفته نماند که چاروق زنجان در ابتدا بیشتر توسط بانوان استفاده میشد و باتوجه به ایجاد تنوع در طرح ها و رنگ ها آن، هم اکنون مورد استفاده آقایان نیز می باشد. شما می توانید انواع چاروق مردانه و چاروق زنانه را به صورت آنلاین از فروشگاه هنر زنجان خریداری نمایید.

و در آخر باید به هنر زیبای قلم زنی زنجان اشاره کنیم که شامل تابلوهای قلم زنی و دکوری های قلم زنی است که با هنر دست هنرمندان زنجانی و با زیباترین نقش ها خلق می شوند.