قوانین و مقررات وضع شده جهت حفظ حقوق تولید کنندگان و هنرمندان، خریداران و کاربران وب سایت هنر زنجان می باشد و نیز منطبق با قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است که فعالیت در این حوزه به معنای توافق کامل با آن می باشد. همچنین وب سایت هنر زنجان تعهد دارد تا حریم شخصی کاربر خود را حفظ نموده و در همین مسیر تمام تلاش خود جهت امن تر و راحت تر شدن استفاده از سایت را در نظر بگیرد.

قوانین مندرج در این سایت ممکن است در طول زمان تغییر کند، این تغییرات در همین صفحه درج و بروز رسانی می شود.

ضوابط و تعهدات وب سایت هنر زنجان

1-وب سایت هنر زنجان تمام مسئولیت های مربوط به محتوایی که در سایت قرار دارد که شامل تصاویر، محتوای متنی، قیمت محصولات و هر نوع محتوای دیگری را در  وب سایت هنر زنجان ایجاد می کند بر عهده گرفته و هرگونه تخلف از قوانین جاری کشور را مستقیما و شخصا پاسخگو خواهد بود.

2- مسئولیت ارسال محصولاتی که هزینه آن ها پرداخت شده است، سالم بودن محصول در زمان ارسال کالا، تشخیص اصالت کالا و تطابق کیفیت محصول با تصاویر موجود در وب سایت، توضیح و توصیفی که در مورد محصولات نوشته می شود را بر عهده میگیرد.

3-کیفیت محصولات موجود، قبل از قرار گیری در سایت توسط تیم  هنر زنجان کارشناسی خواهند شد.

4-کالاهایی که در وب سایت هنر زنجان موجود می باشند دارای تصاویر، توضیحات، و نامی مطابق با قوانین جاری کشور می باشد.

5-در صورتی که کالایی برند خاصی داشته باشد، در جهت حمایت از هنرمند و تولیدکننده آن محصول، با برند خود در وب سایت درج می شود.

قوانین و ضوابط کاربران:

خریداران در 7 روز هفته و در کل 24 ساعت روز امکان خرید از سایت را دارند.کاربران توجه داشته باشند که باید هنگام سفارش کالا، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. همچنین آدرس ارسالی کالا باید دقیق و درست وارد شود. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص و یا نادرست سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود .

بازگشت کالا:

خریداران محترم می توانند حداکثر در 7 روز کاری از سفارش خود انصراف دهند یا کالای خریداری شده را بازگشت دهند. وب سایت هنر زنجان نیز با تکیه بر اصل مشتری مداری و احترام به قانون حمایت از حقوق مصرف کننده، به تمامی مشتریان خود این امکان را می دهد که بتوانند کالای خود را باز گردانند.

شرایط بازگشت کالا:

1-در صورتی که پس از ثبت سفارش از خرید کالا منصرف شوید، باید هرچه سریعتر قبل از ارسال کالا، از طریق ارسال درخواست در صفحه “تماس با ما” و یا با شماره پشتیبانی (09331479020) تماس بگیرید ، در این صورت هزینه خرید به صورت کامل به حساب خریدار واریز خواهد شد .

2-در صورت خرید و ارسال کالا، در صورتیکه قصد بازگشت کالا را داشته باشید باید تا 7 روز کاری انصراف خود را اطلاع دهید. در این حالت برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس هنر زنجان، در صورتی امکان پذیر است که در شرایط اولیه، کالا حفظ شده و از آن استفاده نشده باشد. در این صورت ظرف 48 ساعت کاری کل مبلغ اولیه پرداخت شده به حساب واریز می شود.

3-برگشت کالا به دلیل معیوب بودن، هیچ هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در غیر اینصورت مشتری تنها هزینه حمل و نقل را متقبل میشود.

X